П`ятниця, 18.10.2019, 21:32
Хорольська гімназія
Хорольської районної ради
Ви увійшли як Гість | Група "0" | RSS
Головна Мій профіль Вихід
Меню сайту

Опитування
Оцінити мій сайт
Всего ответов: 600

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Головна » Архів матеріалів
    17 листопада 2010 року на базі Хорольської гімназії відбувся обласний семінар з фізики "Формування життєвих компетентностей учнів на уроках фізики та астрономії". Учасниками семінару були методисти відділів освіти, керівники РМО вчителів фізики, вчителі фізики.
    Семінар відкрив Кучеренко О.В., методист відділу природничо-математичних дисциплін ПОІППО. У рамках семінару з досвідом і перспективами освітньої галузі Хорольського району присутніх ознайомив начальник відділу освіти Сапа В.В. Про впровадження в Хорольському районі діяльності інформаційно-консультаційного центру по роботі з педагогічними кадрами ознайомила завідуюча РМК Глущенко Л.А. Роботу РМО вчителів фізики в Хорольському районі розкрила методист РМК Кучеренко В.А. Копайгора М.М., директор Хорольської гімназії ознайомив учасників семінару з проблемами та досягненнями навчального закладу.  
Елементи тренінгу комунікативних навиків педагогам през ... Читати далі »
Переглядів: 456 | Додав: Pro-kop | Дата: 19.11.2010

    В гімназії вже стало традицією проведення психолого-педагогічних семінарів для вчителів. Іх організаторами є: заступник директора з НМР - Синягівська Н.Б. та практичний психолог - Калініченко Я.О. За мету проведення таких зустрічей ми ставимо психологічне розвантаження педагогів у поєднанні з отриманням нових знань та практичних навиків. семінар, який було проведено 28.10.2010 р. мав назву: "Плекаймо обдарованість". форма його проведення була тренінговою, тому робота протікала у невимушеній, ігровій атмосфері. вчителі поділилися досвідом про те, які є критерії обдарованості, як відрізнити обдаровану дитину від відмінника; ознайомилися з типами обдарованих дітей та особливостями роботи з ними. завершенням тренінгу стала групова релаксація: "Подорож у країну дельфінів".

Переглядів: 487 | Додав: Pro-kop | Дата: 11.11.2010    Колектив Хорольської гімназії нагороджений дипломом та бронзовою медаллю Другої виставкм "Інноватика в освіті України" у номінації "Інноватика у співпраці загальноосвітньої середньої школи і професійно-технічних училищ"

... Читати далі »

Переглядів: 300 | Додав: Pro-kop | Дата: 03.11.2010

    Зуб Лариса Костянтинівна, учитель Хорольської гімназії, взяла участь у Всеукраїнському консиліумі класних керівників, який відбувся 22 жовтня 2010 року в приміщенні Міністерства освіти і науки України. Розпочав засідання перший заступник Міністра освіти і науки України Жибровський Борис Михайлович. На порядку денному розглядалося головне питання - визначення основних орієнтирів виховання учнів.
    Зуб Лариса Костянтинівна поділилася власним досвідом роботи в процесі психолого-педагогічного проектування як технології виховного процесу, а також звернула увагу на необхідність трудового виховання школярів. "Тільки залучивши учнів до найрізноманітніших видів ... Читати далі »

Переглядів: 464 | Додав: Pro-kop | Дата: 02.11.2010

    20 жовтня 2010 року в стінах гімназії пройшло традиційне свято "Посвята у гімназисти". Учням п'ятих класів в урочистій обстановці було вручено посвідчення гімназиста та подарунки.

 

Переглядів: 599 | Додав: Pro-kop | Дата: 27.10.2010

    22 жовтня 2010 р. у Хорольській гімназії відбувся вечір відпочинку "Happy Halloween". Організатор та режисер:  представник Корпусу Миру Марго Полсон. Захід пройшов цікаво, весело, було багато захоплюючих, цікавих конкурсів.


Переглядів: 478 | Додав: Pro-kop | Дата: 26.10.2010

    16 жовтня 2010 р. Синягівська Наталія Борисівна, заступник директора з науково-методичної роботи, Бова Людмила Володимирівна, учитель біології, взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі з проблем креативного навчання кандидата педагогічних наук, члена-кореспондента НАПН України Сологуба Анатолія Івановича, який відбувся у м. Кривий Ріг.


Переглядів: 341 | Додав: Pro-kop | Дата: 26.10.2010

     21-22 жовтня 2010 року на базі Розсошинської гімназії Полтавської районної ради Полтавської області відбувся ІІ Всеукраїнський форум молодих дипломатів "Здорова планета - здоровий ти". В цьому форумі взяла участь Хорольська гімназія, яка представляла країну - Великобританію. Представляли команду Ващенко Валерія, Дворнікова Яна та Ковальчук Аня, керівник команди - Дмитренко Лариса Василівна.

 

Переглядів: 562 | Додав: Pro-kop | Дата: 26.10.2010