П`ятниця, 18.10.2019, 20:55
Хорольська гімназія
Хорольської районної ради
Ви увійшли як Гість | Група "horol-gim0" | RSS
Головна Мій профіль Вихід
Меню сайту

Опитування
Оцінити мій сайт
Всего ответов: 600

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Головна » 2015 » Жовтень » 22 » Лінійка 19.10.2015
09:29
Лінійка 19.10.2015

1. Виступ учнів 6, 7, 8-х класів про відкриття І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін.

 

2. М.В.Колісник, заступник директора з навчально-виховної роботи, ознайомила присутніх з планом проведення шкільних олімпіад.

   План проведення тижня

«Юний ерудит»

( І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

у 2015 – 2016 навчальному році)

 

п /п

Дата

Предмет

Класи

Час

Місце проведення

Журі

1

20.10.2015

 

 

 

Екологія

10-11

15.00

каб. №17

 

Голова

Бова Л.В.

Члени:

Мартиненко С.М., Калініченко Я.О.

2

20.10.2015

Математика

5-11

15.00

каб.№25

 

Голова

Капустян С.В.

Члени:

Крят В.М.

Плема Я.В., Гудзь Л.В.

 

3

20.10.2015

Німецька мова

7 - 11

15.00

каб.№35

Голова

Шпак С.Ф.

Члени:

Крутько І.В.

 

4

21.10.2015

Історія

 

 

 

 

 

6 - 11

 

 

 

 

 

15.00

каб. №32

 

 

 

 

 

Голова

 Дзюба Н.О.

Члени:

Пипко М.І..

Дацко Л.М.

5

21.10.2015

Трудове навчання

 8 - 11

15.00

каб.№31 (дівчата)

каб №13 (хлопці)

Голова Масенко В.О.; Грунтенко М.І.

Члени: Копайгора М.М.

6

21.10.2015

Географія

 

 

7 – 11

 

 

15.00

каб. №23

Голова

Дмитренко Л.В.

Члени:

Бова Л.В.

7

22.10.2015

Біологія

7 - 11

15.00

каб №17

Голова

Бова Л.В.

Члени:

Мартиненко С.М., Калініченко Я.О.

8

22.10.2015

 Інформаційні технології

 8 -11

15.00

каб. №38

Голова Горбатко О.В.

Члени: Пономаренко І.В.,

Горбатко С.В.

 

9

 

22.10.2015

 

Українська мова та література

 

5 -11

 

 15.00

 

каб.№33,

26

Голова

Старчик Л.М.

Члени:

Зуб Л.К.,

Кулик Т.В.,

Бриненко Н.М.

10

23.10.2015

 

Правознавство

9 - 11

15.00

каб. №22

Голова

Пипко М.І.

Члени: Дацко Л.М., Дзюба Н.О.

11

23.10.2015

Хімія

7 -11

 15.00

каб. №36

Голова

 Мартиненко С.М.

Члени:

Бова Л.В.

12

 

 

 

23.10.2015

Інформатика

8 -11

15.00

каб. №38, 28

Голова

Пономаренко І.В.

Члени:

Цівина О.І.,

Горбатко О.В.

13

26.10.2015

Російська мова та література

9 - 11

15.00

каб.№16

Голова

 Плема Р.М.

Члени:

Кулик Н.І., Рибас Л.М.

14

26.10.2015

Фізика

 

Астрономія

7 - 11

 

10 -11

15.00

каб.№27

Голова

Пасічник Н.В.

Члени:

Горбатко О.В.,

Цівина О.І.

15

27.10.2015

Англійська мова

7 - 11

15.00

каб.№21,

35

 Голова

Крутько І.В.

Члени:

Шпак С.Ф.

Гавриленко А.О.

16

27.10.2015

Економіка

9 -11

15.00

каб.№24

Голова Дмитренко Л.В.

Члени: Капустян С.В.

 

3. М.М.Копайгора, директор гімназії, побажав успіхів та перемог всім учасникам І етапу учнівських олімпіад.

4. Виступ учениці 10А класу Лоєнко Юлії з усним журналом до 100-ї річниці з Дня народження видатного українського історика та археолога Свєчнікова Ігоря.

5. Л.І.Чеберяк, педагог-організатор, нагородила учнів подяками за активну участь у районному науково-практичному семінарі «Педагогічне краєзнавство у розвитку професійних здібностей учителя: аксіологічна перспектива» (презентація посібника для вчителів «Сторінки педагогічної спадщини Карпа Ходосова»).

Переглядів: 210 | Додав: horol-gim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук по сайту

Пошук в Google

Календар
«  Жовтень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Погода
Хорол

Powered by Rostislav Kornienko © 2019 Конструктор сайтів - uCoz