Понеділок, 18.12.2017, 16:28
Хорольська гімназія
Хорольської районної ради
Ви увійшли як Гість | Група "horol-gim0" | RSS
Головна Мій профіль Вихід
Меню сайту

Опитування
Оцінити мій сайт
Всего ответов: 497

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Головна » 2016 » Грудень » 20 » Вітаємо переможців районного етапу предметних олімпіад!
13:22
Вітаємо переможців районного етапу предметних олімпіад!

Результати

районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Хорольської гімназії 2016 – 2017 навчального року

Прізвище, ім'я учня (учениці), клас

Місце

Учитель

Загальна кількість переможців

Англійська мова

1

Чемерис Карина, 8 клас

І

Гавриленко А.О.

 

6/

Крутько І.В. - 2

Гавриленко А.О. – 2

Шпак С.Ф. – 1

Соколенко Л.О – 1

 

 

 

 

2

Тягній Дарина, 8 клас

ІІ

Гавриленко А.О.

3

Терентьєва Аліна, 9 клас

ІІ

Крутько І.В.

4

Ільїних Анастасія, 9 клас

ІІІ

Крутько І.В.

5

Джадан Валентина, 10 клас

ІІ

Соколенко Л.О.

6

Стогній Олена, 11 клас

І

Шпак С.Ф.

Географія

7

Масенко Ярослав, 8 клас

І

Дмитренко Л.В.

5

8

Чемерис Карина, 8 клас

ІІ

Дмитренко Л.В.

 

9

Терентьєва Аліна, 9 клас

І

Дмитренко Л.В.

 

10

Джадан Валентина, 10клас

ІІІ

Дмитренко Л.В.

11

Корнієнко Денис, 10 клас

ІІІ

Дмитренко Л.В.

Українська мова та література

12

Манжос Поліна, 7 клас

ІІ

Нечта Н.А.

 

9/

 

4–Бриненко Н.М.

4– Нечта Н.А.

1 – Зуб Л.К.

13

Лоєнко Вікторія, 7 клас

ІІ

Нечта Н.А.

14

Масенко Ярослав, 8 клас

 

І

 

Бриненко Н.М.

15

Чемерис Карина, 8 клас

ІІ

Бриненко Н.М.

16

Ільїних Анастасія, 9 клас

І

Бриненко Н.М.

17

Дворнікова Юлія, 9 клас

ІІІ

Бриненко Н.М.

18

Джадан Валентина, 10 клас

І

Нечта Н.А.

 

19

Шопша Юлія, 10 клас

ІІ

Нечта Н.А.

 

20

Коваленко Ксенія, 11 клас

ІІ

Зуб Л.К.

Історія

21

Чемерис Карина, 8 клас

І

Дзюба Н.О.

3/

3 – Дзюба Н.О.

22

Свічкар Ярослав, 11 клас

І

Дзюба Н.О.

23

Стогній Олена, 11 клас

ІІ

Дзюба Н.О.

Біологія

24

Пономаренко Анюта, 8 клас

ІІІ

Калініченко Я.О.

4/

2 – Бова Л.В.

1 – Шип А.А.

1 – Калініченко Я.О.

25

Гвоздік Тетяна, 10 клас

І

Шип А.А.

26

Свічкар Ярослав, 11 клас

І

Бова Л.В.

27

Бутенко Ліана, 11 клас

ІІІ

Бова Л.В.

Екологія

 

-

-

-

-

Фізика

28

Лоєнко Вікторія, 7 клас

І

Цівина О.І.

13/

 

4– ПасічникН.В.

  –

5 - Цівина О.І.

4 -Горбатко О.В.

 

29

Семчишен Євгенній, 8 клас

ІІ

Горбатко О.В.

30

Святенко Дмитро, 8 клас

ІІІ

Горбатко О.В.

31

Неділько Оксана, 8 клас

ІІ

Горбатко О.В.

32

Масенко Ярослав, 8 клас

І

Горбатко О.В.

33

Ільїних Анастасія, 9 клас

ІІІ

Пасічник Н.В.

34

Дворнікова Юлія, 9 клас

ІІ

Пасічник Н.В.

35

Микитенко Ольга, 9 клас

ІІІ

Пасічник Н.В.

36

Логвиновська Аліна, 9 клас

ІІ

Пасічник Н.В.

37

Луговський Олексій, 10 клас

ІІ

Цівина О.І.

 

38

Джадан Валентина, 10 клас

ІІІ

Цвина О.І.

39

Кліменко Владислав, 11 клас

ІІ

Цівина О.І.

40

Лоєнко Юлія, 11 клас

І

Цівина О.І.

Астрономія

41

Лоєнко Юлія, 11 клас

ІІІ

Цівина О.І.

1

Інформатика

42

Святенко Дмитро, 8 клас

ІІ

Горбатко О.В.

3

43

Неділько Оксана, 8 клас

ІІІ

Горбатко О.В.

44

Шевченко Олександр, 10 клас

ІІ

Горбатко О.В.

Німецька мова

45

Чемерис Карина, 8 клас

ІІ

Шпак С.Ф.

1

Математика

46

Плема Олег, 6 клас

І

Капустян С.В.

12

 

 

3 – Капустян С.В.

4 – Гудзь Л.В.

2  – Плема Я.В.

3 – Крят В.М.

47

Лоєнко Вікторія, 7 клас

І

 

Гудзь Л.В.

48

Святенко Дмитро, 8 клас

І

Гудзь Л.В.

49

Масенко Ярослав, 8 клас

ІІ

Гудзь Л.В.

50

Неділько Оксана, 8 клас

ІІ

Гудзь Л.В.

51

Ільїних Анастасія, 9 клас

І

Крят В.М.

52

Микитенко Ольга, 9 клас

ІІ

Крят В.М.

53

Кравченко Поліна, 9 клас

ІІІ

Крят В.М.

54

Джадан Валентина, 10 клас

ІІ

Капустян С.В.

55

Луговський Олексій, 10 клас

ІІІ

Капустян С.В.

56

Ренгач Дарія,  11клас

ІІ

Плема Я.В.

57

Вичевський Віктор, 11 клас

ІІІ

Плема Я.В.

Хімія

58

Пономаренко Анюта, 8 клас

ІІ

Мартиненко С.М.

4

59

Ільїних Анастасія, 9 клас

ІІ

Мартиненко С.М.

60

Матвєєва Юлія, 10 клас

ІІІ

Мартиненко С.М.

61

Свічкар Ярослав, 11 клас

І

Мартиненко С.М.

Економіка

62

Докторов Костянтин, 11 клас

ІІІ

Дмитренко Л.В.

2

63

Сістук Єлизавета, 11 клас

ІІІ

Дмитренко Л.В.

Російська мова і література

64

Логвиновська Аліна

ІІ

Кулик Н.І., Колісник М.В.

3/

1 – Кулик Н.І., Колісник М.В.

1 – Рибас Л.М.

1 – Плема Р.М.

65

Матвєєва Юлія, 10 клас

ІІІ

Плема Р.М.

66

Сістук Єлизавета, 11 клас

ІІІ

Рибас Л.М.

 

Інформаційні технології

67

Масенко Ярослав, 8 клас

І

Горбатко О.В.

6/

6 – Горбатко О.В.

 

68

Святенко Дмитро, 8 клас

І

Горбатко О.В.

69

Кукуюк Кирило, 10 клас

ІІ

Горбатко О.В.

70

Фуголь Владислав, 10 клас

ІІ

Горбатко О.В.

71

Шевченко Олександр, 10 клас

ІІ

Горбатко О.В.

72

Гвоздік Тетяна, 10 клас

ІІІ

Горбатко О.В.

Правознавство

73

Логвиновська Аліна, 9 клас

І

Похилько В.С.

2

74

Шарандак Андрій, 9 клас

ІІІ

Похилько В.С.

Трудове навчання (технології)

75

Іваньков Артем, 8 клас

І

Масенко В.О.

 

8/

4 – Шепель А.В.

4 – Масенко В.О.

76

Кобзар Анна, 8 клас

ІІ

Шепель А.В.

77

Назаренко Денис, 9 клас

І

Масенко

В.О.

78

 

79

 

80

 

Пилипенко Владислав, 10 клас

І

Масенко

В.О.

Гвоздік Тетяна, 10 клас

ІІ

Шепель А.В.

Василець Анна, 11 клас

ІІІ

Шепель А.В.

81

Кліменко Владислав, 11 клас

 

І

Масенко

В.О.

82

Какура Альона, 11 клас

ІІІ

Шепель А.В.

 

 

Переглядів: 113 | Додав: horol-gim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук по сайту

Пошук в Google

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Погода
Хорол

Powered by Rostislav Kornienko © 2017 Конструктор сайтів - uCoz