Неділя, 13.10.2019, 22:14
Хорольська гімназія
Хорольської районної ради
Ви увійшли як Гість | Група "horol-gim0" | RSS
Головна Мій профіль Вихід
Меню сайту

Опитування
Оцінити мій сайт
Всего ответов: 600

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Головна » 2014 » Грудень » 11 » ВІТАЄМО ЮНИХ ОЛІМПІАДНИКІВ!!!
14:40
ВІТАЄМО ЮНИХ ОЛІМПІАДНИКІВ!!!

Олімпіади стали одним із символів ХХ століття. Відродившись як всесвітній спортивний рух наприкінці XIX століття, вони вийшли за рамки спорту та представляють сьогодні масштабні інтелектуальні змагання з багатьох галузей знань серед молоді – школярів.

Хорольська гімназія виховує молодь на високих моральних зразках української духовності. Заслуга в цьому всього педагогічного колективу, який очолює ініціативний керівник – Копайгора Микола Миколайович.

Олімпіади – це шлях до відкриття сузір’я юних талантів, це спроба самоутвердитись, оцінити рівень своєї самоосвіти та спробувати розв’язати одне із завдань життя – витримування конкуренції.

За підсумками районних предметних олімпіад, які проходили з 01 листопада по 07 грудня 2014 року, Хорольська гімназія посіла І місце серед навчальних закладів району. 43 учні із 62 учасників  у цьому навчальному році в районних предметних олімпіадах з базових навчальних дисциплін вибороли призові місця.

Нехай не всі з них стануть ученими, письменниками чи акторами, але той вогник цікавості, інтелектуальності і творчості, що горить у їхніх серцях сьогодні, буде горіти ще більше і зігріватиме не лише рідних, близьких та друзів. Ми, вчителі, щиро радіємо їхнім успіхам, бо ж ці успіхи – це й наші успіхи, і в майбутньому будемо робити все для того, щоб все нові і нові таланти з’являлися у стінах нашого навчального закладу.

Надійними помічниками педагогів є батьки учнів. Приємно відзначити, що вони активно включаються у навчально-виховний процес.

Адміністрація гімназії висловлює подяку всім учителям за активну участь та результативність  у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014 – 2015 н.р. ТВОРЧИХ УСПІХІВ ВАМ, дорогі вчителі! НОВИХ ПЕРЕМОГ ВАМ, любі наші учні!!!

Результати

районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Хорольської гімназії 2014 – 2015 навчального року

Прізвище, ім'я учня (учениці), клас

Місце

Учитель

Загальна кількість переможців

Англійська мова

1

Вовк Марія, 9 клас

ІІІ

Шпак С.Ф.

 

8

 

Гавриленко А.О. – 4

Шпак С.Ф. – 2

Соколенко Л.О - 2

 

 

 

2

Докторов Костянтин, 9 клас

ІІ

Шпак С.Ф.

3

Стогній Олена, 10 клас

 

І

Гавриленко А.О.

4

Кичигіна Анастасія, 10 клас

ІІ

Гавриленко

А.О.

5

Яцун Олександра, 10 клас

ІІ

Соколенко Л.О.

6

Тур Альона, 11 клас

І

Гавриленко А.О.

7

Бабай Владислава, 11клас

ІІІ

Гавриленко А.О.

8

Стоян Ігор, 11 клас

ІІ

Соколенко Л.О.

Географія

9

Корнієнко Денис, 8 клас

ІІІ

Дмитренко Л.В.

4

10

Свічкар Ярослав, 9 клас

І

Дмитренко Л.В.

11

Кичигіна Анастасія, 10 клас

ІІ

Дмитренко Л.В.

12

Бабай Владислава, 11 клас

ІІ

Дмитренко Л.В.

Українська мова та література

13

Шопша Юлія, 8 клас

І

Нечта Н.А.

 

4

 

1–Старчик Л.М.

1 – Кулик Т.В.

2 – Нечта Н.А.

 

14

Джадан Валентина, 8 клас

ІІІ

Нечта Н.А.

15

Олексюк Анна, 10 клас

 

І

Кулик Т.В.

16

Бабай Владислава, 11 клас

ІІ

Старчик Л.М.

Історія

17

Кібенко Владислав, 8 клас

ІІІ

Похилько В.С.

4

1 – Дацко Л.М.

2 – Дзюба Н.О.

1.- Похилько В.С.

18

Гавриленко Руслан, 9 клас

ІІ

Дзюба Н.О.

19

Шевчуга Тетяна, 10 клас

ІІІ

Дацко Л.М.

20

Ярова Людмила, 11 клас

ІІ

Дзюба Н.О.

Біологія

21

Свічкар Ярослав, 9 клас

І

Бова Л.В.

2/

1 – Шип А.А.

1 – Бова Л.В.

22

Тендора Руслан, 11 клас

І

Шип А.А.

Екологія

23

Бондаренко Ольга, 11 клас

ІІ

Бова Л.В.

1

 

Фізика

24

Ільїних Анастасія, 7 клас

І

Пасічник Н.В.

6/

 

 3– Пасічник Н.В.

 3 –

Цівина О.І.

 

25

Терентьєва Аліна, 7 клас

ІІІ

Пасічник Н.В.

26

Бойко Олександр, 8 клас

ІІІ

Цівина О.І.

27

Кліменко Владислав, 9 клас

ІІ

Цівина О.І.

28

Кичигіна Анастасія, 10 клас

І

Цівина О.І.

29

Олексюк Анна, 10 клас

ІІ

Пасічник Н.В.

Астрономія

30

Ларін Олександр, 11 клас

ІІІ

Цівина О.І.

1

Інформатика

31

Кичигіна Анастасія, 10 клас

І

Горбатко О.В.

2

32

Московченко Євгеній, 10 клас

ІІ

Горбатко О.В.

Німецька мова

33

Зима Анна, 10 клас

ІІ

Шпак С.Ф.

1

 

Математика

34

Неділько Оксана, 6 клас

І

Гудзь Л.В.

9

 

 

2 – Капустян С.В.

3 – Гудзь Л.В.

3  – Плема Я.В.

1 – Крят В.М.

35

Чемерис Карина, 6 клас

ІІ

Гудзь Л.В.

36

Масенко Ярослав, 6 клас

ІІІ

Гудзь Л.В.

37

Ільїних Анастасія, 7 клас

І

Крят В.М.

 

38

Шевченко Олександр, 8 клас

І

Капустян С.В.

39

Джадан Валентина, 8 клас

ІІ

Капустян С.В.

40

Ренгач Дарія, 9 клас

І

Плема Я.В.

41

Кичигіна Анастасія, 10 клас

І

Плема Я.В.

42

Бабай Владислава, 11 клас

ІІ

Плема Я.В.

Хімія

43

Борисенко Катерина, 11 клас

ІІІ

Мартиненко С.М.

1

Переглядів: 198 | Додав: horol-gim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук по сайту

Пошук в Google

Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Погода
Хорол

Powered by Rostislav Kornienko © 2019 Конструктор сайтів - uCoz