Вівторок, 15.10.2019, 20:25
Хорольська гімназія
Хорольської районної ради
Ви увійшли як Гість | Група "Pro-kop0" | RSS
Головна Мій профіль Вихід
Меню сайту

Опитування
Оцінити мій сайт
Всего ответов: 600

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Головна » 2012 » Січень » 16 » Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін
09:47
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін
Англійська мова
І місце 
- Бабай Владислава – 8 клас, Хорольська гімназія 
- Науменко Олександр – 10 клас, Хорольська гімназія 
ІІ міс це 
- Аксеніченко Аліна – 8 клас, Хорольська гімназія 
- Погорєлкіна Анастасія – 10 клас, Хорольська гімназія 
ІІІ місце 
- Перхун Сергій - 8 клас, Хорольська гімназія 

Основи правознавства
І місце 
- Святенко Катерина – 10 клас, Хорольська гімназія 

Інформатика
ІІ місце 
- Зіненко Захар – 9 клас, Хорольська гімназія 

Інформаційні технології
І місце 
- Голобородько Юлія. 10 клас, Хорольська гімназія
- Бова Андрій, 11 клас, Хорольська гімназія

Основи економіки
ІІІ місце 
- Демиденнко Дмитро - 11 клас, Хорольська гімназія 


Педагогіка та психологія
ІІ місце 
- Машир Дарія - 11 клас, Хорольська гімназія 

Географія
І місце 
- Кичигіна Анастасія – 7 клас, Хорольська гімназія 
- Святенко Катерина - 10 клас, Хорольська гімназія 

Українська мова та література
І місце 
- Кичигіна Анастасія – 7 клас, Хорольська гімназія 
- Манжос Лариса - 11 клас, Хорольська гімназія 
ІІ місце 
- Олексюк Анна - 7 клас, Хорольська гімназія 
- Бабай Владислава - 8 клас, Хорольська гімназія 
- Нечта Маргарита - 9 клас, Хорольська гімназія 
- Мартюк Олеся - 10 клас, Хорольська гімназія 
ІІІ місце 
- Зіненко Захар – 9 клас, Хорольська гімназія 

Астрономія
ІІ місце 
- Бова Андрій - 11 клас, Хорольська гімназія 
ІІІ місце 
- Святенко Катерина – 10 клас, Хорольська гімназія 

Біологія
І місце 
- Стойко Софія – 9 клас, Хорольська гімназія 
ІІ місце 
- Брижко Аліна - 8 клас, Хорольська гімназія 

Трудове навчання та технології
І місце 
- Стеценко Максим - 10 клас, Хорольська гімназія 
ІІ місце 
- Рида Ярослав - 10 клас, Хорольська гімназія 
- Семчишина Оксана - 9 клас, Хорольська гімназія 
- Міхно Владислав - 8 клас, Хорольська гімназія 
ІІІ місце 
- Пойда Євгеній - 9 клас, Хорольська гімназія 
- Марусенко Ольга – 8 клас, Хорольська гімназія 

Математика
І місце 
- Кичигіна Анастасія – 7 клас, Хорольська гімназія 
- Святенко Катерина – 10 клас, Хорольська гімназія 
ІІ місце 
- Керекилиця Богдан - 8 клас, Хорольська гімназія 
- Семчишена Оксана – 9 клас Хорольська гімназія 
ІІІ місце 
- Голобородько Юлія - 10 клас, Хорольська гімназія 
- Бова Андрій – 11 клас, Хорольська гімназія 

Фізика
І місце 
- Кичигіна Анастасія – 7 клас, Хорольська гімназія
- Святенко Катерина – 10 клас, Хорольська гімназія
ІІ місце
- Бова Андрій – 11клас, Хорольська гімназія
ІІІ місце
- Тендора Руслан – 8 клас, Хорольська гімназія
- Яцун Олександра – 7 клас, Хорольська гімназія

Російська мова та література
ІІ місце
- Яцун Анастасія, 10 клас, Хорольська гімназія
- Герус Дарія, 11 клас, Хорольська гімназія
ІІІ місце
- Юрченко Ольга, 11 клас, Хорольська гімназія

Історія
І місце
- Березенко Катерина, 9 клас, Хорольська гімназія

Переглядів: 292 | Додав: Pro-kop | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук по сайту

Пошук в Google

Календар
«  Січень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Погода
Хорол

Powered by Rostislav Kornienko © 2019 Конструктор сайтів - uCoz