Неділя, 13.10.2019, 22:49
Хорольська гімназія
Хорольської районної ради
Ви увійшли як Гість | Група "horol-gim0" | RSS
Головна Мій профіль Вихід
Меню сайту

Опитування
Оцінити мій сайт
Всего ответов: 600

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Головна » 2015 » Грудень » 8 » ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!! Районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін у 2015 – 2016 навчальному році
08:28
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!! Районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін у 2015 – 2016 навчальному році

Із метою формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів, пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді у листопаді 2015 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Учні гімназії взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 17 навчальних дисциплін: української мови та літератури, англійської, німецької мови, історії, математики, фізики, хімії, біології, екології, географії, інформатики, астрономії, трудового навчання, інформаційних технологій, правознавства, російської мови та літератури та економіки.

У районному етапі взяло участь 86 учнів гімназії.

Переможцями стали 70  учнів, що становить 60% від кількості учасників.

1 місце отримали 18 гімназистів, що становить  26% від кількості учасників;

2 місце отримали 24 учні  - 34 % від кількості учасників;

3 місце посіли 28 учнів – 40 % від кількості учасників.

Високу результативність показали учні, які стали переможцями трьох і більше  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015 – 2016 навчальному році:

Масенко Ярослав, учень 7 класу Хорольської гімназії (математика, українська мова та література, фізика).

Ільїних Анастасія, учениця 8 класу Хорольської гімназії (математика, географія, українська мова та література, хімія, фізика).

Логвиновська Аліна, учениця 8 класу Хорольської гімназії (фізика, історія, трудове навчання).

Дворнікова Юлія, учениця 8 класу Хорольської гімназії (українська мова та література, історія, фізика).

Джадан Валентина, учениця 9 класу Хорольської гімназії (математика, географія, українська мова та література, англійська мова).

Лоєнко Юлія, учениця 10 класу Хорольської гімназії (фізика, астрономія, українська мова та література).

Кліменко Владислав, учень 10 класу Хорольської гімназії (фізика, трудове навчання, хімія).

Кичигіна Анастасія, учениця 11 класу Хорольської гімназії (математика, географія, астрономія, фізика, інформаційні технології).

Учні виявили високий рівень навчальних досягнень в ІІ етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових навчальних дисциплін у 2015 - 2016 навчальному році. Шкільна команда Хорольської гімназії посіла І місце в рейтингу команд серед загальноосвітніх навчальних закладів району та по кількості призових місць шкільних команд загальноосвітніх навчальних закладів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін.

Адміністрація Хорольської гімназії висловлює подяку всім педагогам за високу результативність та натхненну працю, а учням бажає нових перемог!!!

Результати

районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Хорольської гімназії 2015 – 2016 навчального року

Прізвище, ім'я учня (учениці), клас

Місце

Учитель

Загальна кількість переможців

Англійська мова

1

Терентьєва Аліна, 8 клас

ІІІ

Крутько І.В.

 

5

Крутько І.В. - 1

Гавриленко А.О. – 1

Шпак С.Ф. – 1

Соколенко Л.О - 2

 

 

 

2

Джадан Валентина, 9 клас

ІІІ

Соколенко Л.О.

3

Докторов Костянтин, 10 клас

ІІІ

Шпак С.Ф.

4

Ванжа Вікторія, 10 клас

ІІІ

Гавриленко

А.О.

5

Яцун Олександра, 11 клас

І

Соколенко Л.О.

Географія

6

Ільїних Анастасія, 8 клас

ІІ

Дмитренко Л.В.

5

7

Микитенко Ольга, 8 клас

ІІІ

Дмитренко Л.В.

 

8

Джадан Валентина, 9 клас

ІІІ

Дмитренко Л.В.

 

9

Свічкар Ярослав, 10клас

І

Дмитренко Л.В.

10

Кичигіна Анастасія, 11 клас

І

Дмитренко Л.В.

Українська мова та література

11

Масенко Ярослав, 7 клас

 

ІІ

 

Бриненко Н.М.

 

7/

 

4–Бриненко Н.М.

1 – Кулик Т.В.

1– Нечта Н.А.

1 – Зуб Л.К.

12

Чемерис Карина, 7 клас

ІІ

Бриненко Н.М.

13

Дворнікова Юлія, 8 клас

І

Бриненко Н.М.

14

Ільїних Анастасія, 8 клас

ІІ

Бриненко Н.М.

15

Джадан Валентина, 9 клас

ІІ

Нечта Н.А.

 

16

Лоєнко Юлія, 10 клас

ІІ

Зуб Л.К.

17

Яцун Олександра , 11 клас

 

ІІ

Кулик Т.В.

Історія

18

Логвиновська Аліна, 8 клас

ІІ

Дзюба Н.О.

 

.3/

3 – Дзюба Н.О.

19

Дворнікова Юлія, 8 клас

ІІІ

Дзюба Н.О.

20

Гавриленко Руслан, 10 клас

ІІІ

Дзюба Н.О.

Біологія

21

Свічкар Ярослав, 10 клас

І

Бова Л.В.

2/

2 – Бова Л.В.

22

Шип  Андрій, 10 клас

ІІІ

Бова Л.В.

Екологія

23

Василець Анна, 10 клас

ІІІ

Бова Л.В.

1

Фізика

24

Неділько Оксана, 7 клас

І

Горбатко О.В.

12/

 

4– ПасічникН.В.

  –

5 - Цівина О.І.

3 -Горбатко О.В.

 

25

Масенко Ярослав, 7 клас

ІІ

Горбатко О.В.

26

Семчишен Євгеній, 7 клас

ІІІ

Горбатко О.В.

27

Ільїних Анастасія, 8 клас

ІІ

Пасічник Н.В.

28

Дворнікова Юлія, 8 клас

ІІ

Пасічник Н.В.

29

Микитенко Ольга, 8 клас

ІІІ

Пасічник Н.В.

30

Логвиновська Аліна, 8 клас

ІІ

Пасічник Н.В.

31

Луговський Олексій, 9 клас

ІІ

Цівина О.І.

 

32

Шопша Юлія, 9 клас

ІІІ

Цівина О.І.

33

34

Кліменко Владислав, 10 клас

Лоєнко Юлія, 10 клас

ІІ

ІІІ

Цівина О.І.

Цівина О.І.

 

35

Кичигіна Анастасія, 11 клас

І

Цівина О.І.

Астрономія

36

Ренгач Дар'я, 10 клас

ІІІ

Цівина О.І.

3

37

Лоєнко Юлія, 10 клас

ІІІ

Цівина О.І.

38

Кичигіна Анастасія, 11 клас

ІІ

Цівина О.І.

Інформатика

39

Московченко Євгеній, 11 клас

І

Горбатко О.В.

 

Німецька мова

40

Зима Анна, 11 клас

ІІ

Шпак С.Ф.

1

Математика

41

Лоєнко Вікторія, 6 клас

ІІ

Гудзь Л.В.

9

 

 

2 – Капустян С.В.

4 – Гудзь Л.В.

2  – Плема Я.В.

1 – Крят В.М.

42

Масенко Ярослав, 7 клас

І

Гудзь Л.В.

43

Святенко Дмитро, 7 клас

ІІ

Гудзь Л.В.

44

Неділько Оксана, 7 клас

ІІ

Гудзь Л.В.

45

Ільїних Анастасія, 8 клас

І

Крят В.М.

 

46

Джадан Валентина, 9 клас

І

Капустян С.В.

47

Шевченко Олександр, 9 клас

ІІ

Капустян С.В.

48

Ренгач Дарія,  10 клас

ІІ

Плема Я.В.

49

Кичигіна Анастасія, 11 клас

І

Плема Я.В.

Хімія

50

Ільїних Анастасія, 8 клас

ІІІ

Мартиненко С.М.

4

51

Матвєєва Юлія, 9 клас

ІІ

Мартиненко С.М.

52

Кліменко Владислав, 10 клас

ІІІ

Мартиненко С.М.

53

Павленко Аліна, 11 клас

ІІІ

Мартиненко С.М.

 

Економіка

54

Шевчуга Тетяна, 11 клас

І

Дмитренко Л.В.

1

Російська мова і література

55

Шопша Юлія, 9 клас

ІІІ

Пономаренко В.В.

3/

1 – Пономаренко В.В.

1 – Рибас Л.М.

1 – Плема Р.М.

56

Сістук Єлизавета, 10 клас

ІІІ

Кулик Н.І.

57

Ващенко Вікторія, 11 клас

ІІІ

Плема Р.М.

 

Інформаційні технології

58

Голобородько Аліна, 9 клас

І

Горбатко О.В.

4/

3 – Горбатко О.В.

1 – Пономаренко І.В.

59

Фуголь Владислав, 9 клас

ІІІ

Пономаренко І.В.

60

Вовк Марія, 10 клас

ІІ

Горбатко О.В.

61

Кичигіна Анастасія, 11 клас

І

Горбатко О.В.

Правознавство

62

Бойко Олександр, 9 клас

ІІІ

Пипко М.І.

2

63

Шевчуга Тетяна, 11 клас

ІІІ

Пипко М.І.

Трудове навчання (технології)

64

Мойсеєнко Данило, 8 клас

І

Масенко

В.О.

7/

3 – Загрива М.А.

4 – Масенко В.О.

65

Логвиновська Аліна, 8 клас

ІІІ

Загрива М.А.

66

67

Пилипенко Владислав, 9 клас

І

Масенко

В.О.

Подленко Каріна, 9 клас

ІІІ

Загрива М.А.

68

Кліменко Владислав, 10 клас

 

І

Масенко

В.О.

69

Микитенко Світлана, 10 клас

ІІ

Загрива М.А.

70

Лемешенко Владислав, 11 клас

ІІІ

Масенко

В.О.

Переглядів: 248 | Додав: horol-gim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук по сайту

Пошук в Google

Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Погода
Хорол

Powered by Rostislav Kornienko © 2019 Конструктор сайтів - uCoz