Неділя, 17.11.2019, 16:26
Хорольська гімназія
Хорольської районної ради
Ви увійшли як Гість | Група "Pro-kop0" | RSS
Головна Мій профіль Вихід
Меню сайту

Опитування
Оцінити мій сайт
Всего ответов: 603

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Головна » Статті » Із офіціальних каталогів виставок

Школи України 2006
    Гімназія реорганізована у 2002 році з Хорольської середньої школи № 2, яка була заснована у 1920 році.
    Навчання організовано за трьома профілями: математичним, філологічним, природничим. Останні роки гімназія займає І місце в рейтингу шкіл району з предметних олімпіад.
    Створено спортивні клуби. Одним із пріоритетних напрямів роботи гімназії є формування здорового способу життя та потреби занять фізкультурою та спортом. Колектив гімназії зайняв І місце у 2004 році на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу шкіл сприяння здоров'ю.
    Проблема, над якою працює гімназія протягом трьох останніх років — особистісно орієнтоване навчання  та родинне виховання. Для розв'язання поставленої проблеми була створена регіональна програма «Від класу родини до гімназії — родини». Мета якої створення концептуальної моделі гімназії — родини, формування почуття родини — класу.
    У 2002 році було створено учнівське самоврядування — основу родинного виховання в гімназії. 
    Молодші учні гімназії — утворюють родину «Барвінкова країна», яка живе і діє за своїми правилами і  законами: закон доброти, честі, поваги і любові до рідних, взаємодопомоги, взаємовиручки, повага до національних традицій, розвиток власних здібностей і талантів, вивчення історії України.
    У формуванні характеру дітей, моральних та культурних цінностей велика роль належить учнівській організації «Парламентська республіка Хорольської гімназії», членами якої є учні 511-х класів. Республіка поділяється на два об'єднання: «Галактика» та «Ритм». До «Галактики» входять гімназисти 5—7-х класів, його метою є вивчення навколишнього світу, досягнень людства у різних галузях, виховання у собі особистості. Виховання в собі всебічно розвиненої особистості є метою об'єднання «Ритм», до якого належать учні 8—11-х класів. Керівним органом парламентської республіки є учнівський парламент та президент учнівського самоврядування.
    «Прес-центр» учнівського парламенту гімназії випускає інформаційний вісник «Точка зору», на сторінках якого друкуються статті учнів.
    У ході реалізації програми у 2005 році проведена акція «Родовід».
    Для успішного вирішення поставленої проблеми необхідно постійно зміцнювати матеріально-технічну базу, у зв'язку з цим у гімназії за участю батьків та спонсорів створено активну піклувальну раду та шкільний благодійний фонд «Інтелект», які відіграють одну з головних ролей у напрямі зміцнення матеріально-технічної бази.
    У гімназії працює клуб для батьків «Родинна просвіта», мета якого збагатити батьків психолого-педагогічними знаннями.
    Традиційні свята в гімназії: День народження класу-родини; посвята у гімназисти; прийом у «Барвінчата»; «Міні-міс гімназії»; «Міс гімназії», «Гімн обдарованості»; «Тато, мама, я — спортивна сім’я»; «Таланти моєї родини».
На даному етапі колектив гімназії знаходиться у динаміці творчих пошуків та випробувань для вирішення нагальних проблем.
Категорія: Із офіціальних каталогів виставок | Додав: Pro-kop (03.12.2010)
Переглядів: 334 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук по сайту

Пошук в Google

Погода
Хорол

Категорії
Вісті Хорольщини [11]
Із офіціальних каталогів виставок [14]
Вечірня Полтава [1]

Powered by Rostislav Kornienko © 2019 Конструктор сайтів - uCoz