Неділя, 17.11.2019, 17:10
Хорольська гімназія
Хорольської районної ради
Ви увійшли як Гість | Група "Pro-kop0" | RSS
Головна Мій профіль Вихід
Меню сайту

Опитування
Оцінити мій сайт
Всего ответов: 603

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

 

Головна » Статті » Із офіціальних каталогів виставок

Сучасні навчальні заклади - 2011


ХОРОЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ХОРОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса: вул. Леніна. 33, м. Хорол, Полтавська обл., 37800, Україна
Тел.: +38 05362 3-45-91, 3-45-52 E-mail: horol-gim@ukr.net
Директор: Копайгора Микола Миколайович.

    ГІМНАЗІЯ СЬОГОДНІ - це 31 клас, у них - 615 учнів; працює творчий колектив педпрацівників у складі 73 осіб.
   У навчальному закладі створена та реалізовується «Модель підготовки компетентного випускника». У гімназії створені умови щодо впровадження профільного навчання за трьома профілями: філологічним, природничим, фізико-математичним. Хорольська гімназія працює над:
    - Упровадженням державно-громадського управління, формування якого відбувається на основі поєднання громадянської освіти та діяльності громадських організацій: піклувальної ради; ради навчального закладу; учнівського самоврядування; благодійного фонду «Інтелект»;
    - Реалізацією Школи сприяння здоров'ю, яка дає можливість створити умови для одержання освіти на рівні своїх можливостей кожною дитиною. Вона вирішує завдання розвитку освіченості, достатньої для повноцінного життя у суспільстві і про­фесійного самовизначення; культурності У рамках роботи школи сприяння здоров'ю працює психологічна служба навчального закладу, створена мережа гуртків та спортивних секцій, які дають можливість розвивати нахили учнів. У Хорольській гімназії створена та реалізовується модель розвитку гімназиста в школі сприяння здоров'ю, робота над якою розпочата ще в 2001 році;
    - Упровадженням школи-родини, яка дає можливості розвивати соціальну активність учнів та виражається у роботі дитячих громадських, краєзнавчих організацій, екологічних десантів, волонтерів, інтелектуального клубу «Ерудит», духовної активності, що спонукає до участі у акції «Милосердя», програмах «Родина - гімназія», «Пізнай себе»;
    - Реалізацією інновації «М'яка профілізація»;
    - Із метою підготовки учнів до самостійного життя впроваджується інновація професійна підготовка випускників із робітничих професій «Оператор комп'ютерного набору», «Водій автотранспортних засобів С1, С».
    - Реалізацією проектної діяльності, яка дала можливість виграти грант Міжнародного фонду «Відродження» та грант, відповідно до впровадження програми підтримки малих проектів VAST (за сприяння невідкладного президентського плану запобігання ВІЛ/СНІДу PEPFAR), проект «Khorol Gymnasium English Resource Center & Study Room».
    - Створено та діє шкільний округ: Хорольська гімназія - дитяча юнацька спортивна школа - школа мистецтв - станція юних техніків - центр дитячої та юнацької творчості - РБК - музей.
    Місія навчального закладу - виділення особистості учня в режимі самовдосконалення, в результаті чого формується життєва компетентність, готовність до самореалізації в різних сферах суспільного життя, а в кінцевому результаті - формування цілісної особистості, громадянина України.
Категорія: Із офіціальних каталогів виставок | Додав: Pro-kop (10.03.2011)
Переглядів: 364 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук по сайту

Пошук в Google

Погода
Хорол

Категорії
Вісті Хорольщини [11]
Із офіціальних каталогів виставок [14]
Вечірня Полтава [1]

Powered by Rostislav Kornienko © 2019 Конструктор сайтів - uCoz