Неділя, 17.11.2019, 16:32
Хорольська гімназія
Хорольської районної ради
Ви увійшли як Гість | Група "Pro-kop0" | RSS
Головна Мій профіль Вихід
Меню сайту

Опитування
Оцінити мій сайт
Всего ответов: 603

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Головна » Статті » Із офіціальних каталогів виставок

Учасники виставки "Інноватика в освіті України"
     
      Хорольська гімназія сьогодні - це 31 клас, у них - 639 учнів; працює педпрацівників - 73, серед них учителів: вищої категорії - 43, учителів-методистів -13, старших учителів -13.
    З метою підготовки учнів до самостійного життя впроваджується професійна підготовка випускників з робітничих професій "Оператор комп'ютерного набору", "Водій автотранспортних засобів С1. С". У навчальному закладі розроблена та реалізовується Концепція професійного навчання, модель підготовки компетентного випускника, здійснюється профільне навчання (філологічний, природничий, фізико-математичний профілі).
    Гімназія працює над:
     •    Упровадженням державно-громадського управління. Формування державно-громадського управління відбувається на основі поєднання громадянської освіти та діяльності громадянських організацій: піклувальної ради, ради навчального закладу, учнівського самоврядування, благодійного фонду "Інтелект";
    •    Реалізацією школи сприяння здоров'ю, яка дає можливість створити умови для одержання освіти на рівні своїх можливостей кожною дитиною. Вона вирішує завдання розвитку освіченості, достатньої для повноцінного життя у суспільстві і професійного самовизначення; культурності. У рамках роботи школи сприянню здоров'ю працює психологічна служба навчального закладу, створена мережа гуртків та спортивних секцій, які дають можливість розвивати нахили учнів;
     •    Упровадженням школи-родини, яка дає можливості розвивати соціальну активність учнів та виражається у роботі дитячих громадських, краєзнавчих організацій, екологічних десантів, інтелектуальному клубі "Ерудит", духовної активності;
      • Реалізацією інновації "М'яка профілізація";
     • Реалізацією проектної діяльності, яка дала можливість виграти гранд Міжнародного фонду "Відродження" (серпень 2009 рік, проект "Літнє оздоровлення та відпочинок дітей").
Створено та діє шкільний округ: Хорольська гімназія - дитяча юнацька спортивна школа - школа мистецтв - станція юних техніків - центр дитячої та юнацької творчості.
    Місія навчального закладу - виділення особистості учня в режимі самовдосконалення, в результаті чого формується життєва компе­тентність, готовність до самореалізації в різних сферах суспільного життя, а в кінцевому результаті - формування цілісної особистості.
    Найвагоміші нагороди - бронзова медаль Дванадцятої міжнародної виставки "Сучасна освіта в Україні - 2009", бронзова медаль Міжнародної виставки "Сучасні навчальні заклади - 2010", диплом лауреата громадської акції "Флагмани освіти і науки України".
Категорія: Із офіціальних каталогів виставок | Додав: Pro-kop (03.12.2010)
Переглядів: 357 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук по сайту

Пошук в Google

Погода
Хорол

Категорії
Вісті Хорольщини [11]
Із офіціальних каталогів виставок [14]
Вечірня Полтава [1]

Powered by Rostislav Kornienko © 2019 Конструктор сайтів - uCoz